Mokytojai

Cornelia Schmitz

Vokietija

 

Turi psichologės psichoterapeutės išsilavinimą. Daugelį metų tyrinėjo įvairias psichoterapines kryptis, judesį ir šokį. Šiuo metu ji dirba privačiai taikydama kūnu paremtą psichodinaminę psichoterapiją, yra supervizorė ir Autentiško judesio mokytoja Braunshweig, Vokietijoje.
Jos ilgalaikis ryšys su Autentiško judesio disciplina bei mokytoja Janet Adler yra esencija jos gyvenimui ir darbui.
www.bewegungsgewebe.de

Jane Okondo

Didžioji Britanija

Jane gyvena Londone, somatinio judesio terapijos srityje dirba nuo 1995 metų. Ji turi privačią praktiką, kurioje taiko Somatinį judesį, Biodinaminę kraniosakralinę terapiją, Somatinį patyrimą (P.Levine, Somatic Experiencing), taip pat veda mokymus UK ir Europoje. Turi magistro laipsnį šokio ir geros savijautos programoje (Dance and Somatic Wellbeing from the University of Central Lancaster). Mokyti Continuum ją įgaliojo Emilie Conrad, kuri 14 metų buvo Jane mentorė. Jane darbą stipriai įtakoja Autentiško judesio disciplina.

www.somaflow.co.uk

Frauke Burchards

Vokietija

 

Frauke yra kineziterapeutė. Turi šokio, choreografijos ir kontaktines improvizacijos pagrindus. Jau 15 metų dirba psichosomatikos klinikoje Gottingene, Vokietijoje, kurioje taiko Integruotą kūno ir judesio terapiją. Taip pat dirba privačiai bei veda grupes, paremtas šokiu, kūdikių judesių paternais ir kūno sistemomis. Įkvėpimo ir išminties šaltinis yra Autentiškas judesys, kuris stipriai įtakoja jos darbą su klientais.