Baigusieji

Dip IBMT – tai diplomą apsigynę absolventai, turintys IBMT specialisto kvalifikaciją.


Cert IBMT – absolventai, gavę sertifikatą bei besiruošiantys diplomo gynimui. Jie turi teisę įtraukti IBMT metodo elementus į savo praktiką.


Visi IBMT specialistai savo darbe remiasi Tarptautinės somatinės edukacijos ir terapijos asociacijos ISMETA priimtu etikos kodeksu ir praktikos standartais.

Kūno ir judesio terapeutė Brigita Balsienė

Brigita Balsienė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Vedu autentiško judesio patyrimus nėštukėms ir mamoms, bei individualias kūno ir judesio terapijos sesijas gyvai. Mano tikslas padėti nėštukėms ir mamoms ugdyti įgūdžius, įrankius, pasitikėjimą ir atsparumą permainoms, iššūkiams, su kuriais jos susiduria savo motinystės kelionėje. Aš sutelkiu dėmesį ne tik į tai, kaip padėti mamai susiorientuoti, su kuo ji dabar susiduria, bet ir į jos gebėjimą išbūti pokyčius ateityje, priartėti prie savo kūno, savo tikrosios esmės. Pokyčius jos tapatybės kisme, kuri niekada nėra statiška, o taki kaip vandenynas. 

 

www.mamosmetamorfozes.lt

IG: @mamosmetamorfozes

e: brigita@mamosmetamorfozes.lt

Kūno ir judesio terapeutė Rasa Birietė

Rasa Birietė
Cert IBMT 
Kaune ir nuotoliu

 

Esu šokio-judesio ir integruotos kūno judesio terapijos specialistė, kūno psichoterapijos praktikė, lektorė (LMTA). Dirbu su vaikais, paaugliais ir suaugusiais, susiduriančiais su įvairiais gyvenimiškais sunkumais, krizėmis, sergančiais depresija, valgymo, nerimo, emocijų, sensorinės integracijos sutrikimais, patyrusiais traumas, autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais. Studijuoju „Integruotos ir kūno psichoterapijos institute“ Vilniuje.

 

IBMT programos asistentė 2018-2019 m.

 

El. paštas: rasa.lotosas@gmail.com

8685 44837

FB: Šokio-judesio ir kūno terapija /Kaunas/

Kūno ir judesio terapeutė Jurga Bliss

Jurga Bliss 
Dip IBMT 
Vakarinė Algarvė, Portugalija ir internetu

 

Kūno ir judesio terapijos sesijas suaugusiems visame pasaulyje siūlau lietuvių ir anglų kalbomis internetu (ONLINE). Taikau integruojančios kūno-judesio terapijos (IBMT), somatinės psichologijos metodus. Terapinių sesijų metu naudojame ne tik verbalines (pokalbio), bet ir neverbalines technikas (gestai, judesiai, vizualizacijos ir kt.) Taip pat vedu individualius bei grupinius nervų sistemos palaikymo bei sveikatinimo užsiėmimus. Specialiai sudaryta programa yra paremta polivagaliniais pratimais (remiantis S. Porges Polyvagal theory) bei somatiniu judesiu (B. B. Cohen Basic Neurocellular Patterns).

 

Kūno ir judesio terapeutė Ingrida Danytė

Ingrida Danytė 
Dip IBMT 
Vokietijoje ir internetu

Gilinuosi į nervų, endokrininę bei imuninę sistemas. Daug dėmesio skiriu Polyvagal teorijos praktikų pritaikymui savo ir klientų kasdienybėje. Specializuojuosi darbe su klientais, susiduriančiais su psichosomatiniais simptomais, kūno cikliškų procesų sutrikimais (sutrikusiu miegu – nemiga, mėnesinių ritmu ir kt.). Man artimos kūniškumo, kūno įvaizdžio, kūno priėmimo, seksualumo, santykių, autentiškumo temos. Taip pat tęsiu darbą su šeimomis, vaikais ir paaugliais.


IBMT programos asistentė 2020-2021 m. 

IBMT programos koordinatorė 2021 – 2023 m. 


Kūno ir judesio terapeutė Inga Dirsytė

Inga Dirsytė
Dip IBMT 
Vilnius (senamiestis) ir internetu

 

Esu psichologė ir kūno-judesio terapeutė. Savo darbe tyrinėju kūno ir psichikos ryšį bei toliau gilinuosi į kūno psichoterapiją. Mane labiausiai žavi ir įkvepia susitikimas su savo patyrimine tiesa per kūno įsisąmoninimą, prisilietimą bei judesį. Konsultuoju individualiai, vedu Autentiško judesio ratus, kūno-judesio terapijos grupes gyvai ir online. Tikiu, kad kiekvieno žmogaus kūnas, kalba apie jo savasties troškimus, ilgesį, tikruosius išgyvenimus. Aš esu tam, kad Tave palydėčiau į susitikimą su savimi dabartyje.

 

Raima Drąsutytė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Raima integruoja ankstyvųjų judesių terapiją, Autentiško Judesio discipliną, darbą su kūnu ir menų terapijų metodus savo darbe su suaugusiais/vaikais/autistiškais vaikais, dėsto patyriminę anatomiją ir veda somatinio judesio seminarus. Raima yra menininkė ( Menų ir skulptūros magistras). Jos kūryba atspindi somatines patirtis.

 

IBMT programos asistentė 2015-2017 m.
IBMT programos koordinatorė 2017-2021 m.

 

+370 618 10502

dr.raima@gmail.com

Kūno ir judesio terapeutė Dalia Eigelienė

Dalia Eigėlienė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Šiuo metu esu IBMT praktikė, taip pat esu pabaigusi kvėpavimo specialistų mokymus, turiu medicininį išsilavinimą. Susitikimų metu taikau somatinės psichologijos įrankius, vystome vidinį kūno dialogą. Man atrodo vertinga turimas kūno terapijos srities žinias sujungti su kvėpavimo ir judesio pajautimu, tyrinėti išraiškos galimybes per judesį ir garsą. Kviečiu individualiems susitikimams.

 

IBMT programos asistentė 2023-2024 m.

 

Tel. 861646412

maza.zvaigzdele@gmail.com

dalia@baltasistakas.lt

 
Kūno ir judesio terapeutė Laura Geraščenko

Laura Geraščenko
Cert IBMT 
Klaipėdoje ir internetu

 

Viena iš penkių meilės kalbų tiek vaikui, tiek suaugusiam yra prisilietimas. Labai dažnai šis neatsakytas poreikis vaikystėje veržiasi mumyse, kai suaugame. Mūsų širdys trokšta to desperatiškai. Visų pirma, ką pajaučia kūdikis gimdamas, tai prisilietimą. Mūsų oda turi milžinišką atmintį. Kviečiame į šokio, kūno bei judesio užsiėmimus, kurių metu tyrinėsime prisilietimo galią per įvairias judesio praktikas tiek pavieniui, tiek poroje, tiek grupėje. Remsimės patyriminės anatomijos principais, prisiliesime prie odos bei kaulų sistemų. Tyrinėsime skirtingus polius – lankstumą, švelnumą bei atramą ir struktūrą. Choreografė, režisierė, šokėja, šokio judesio terapijos bei kūno judesio terapijos praktikė, šokio teatro ,,Judesio erdvė” įkūrėja, bei trijų vaikų mama – Laura Geraščenko.

 

IBMT programos asistentė 2023-2024 m.

 

judesioerdve@gmail.com

868529329

Fb Šokio teatras Judesio erdvė

 
Vaiva Kiaulėnienė

Vaiva Kiaulėnienė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Studijuodama IBMT smalsavau, kaip galima sujungti įvairias studijas (autentišką judesį, jutiminę anatomiją, kūno psichoterapiją, psichologiją ir pan.) į vieną visumą taip, kaip kūne jungiamasis audinys jungia ląsteles. Taip ir gavosi 5 metų kursas – savęs studijos, kuris apima tiek teoriją, tiek kūno praktikas. Man ypač svarbu: saugumas, nuoseklumas, gylis, paprastumas, tikrumas ir ryšys. Susitinkame nedidelėse jaukiose moterų grupėse (gyvai arba online). Trumpai apibūdinant šį kursą – tai drąsa sutikti save.

 

Gediminas Kordušas 
Cert IBMT 
Vilniuje ir internetu

 

Mano darbo metodai intuityvūs ir dinamiški. Erdvės liudijimas, prisilietimas, autentiškas judesys, analitinė perspektyva – tarp kliento procesą palaikančių galimybių, tačiau pirmiausia siekiu išgirsti, kas čia ir dabar vyksta erdvėje, ko prašo konkreti situacija. Daug metų praktikuoju somatinę meditaciją, kuri tarnauja kaip tvirtas pagrindas kūno tyrinėjimų procesuose. Darbe daug dėmesio skiriu kūno pojūčių sąmoningumo ugdymui, kad klientas ilgainiui vidinius procesus gebėtų išbūti savarankiškai.

 

Kūno ir judesio terapeutė Vilma Kraelskaitė

Vilma Kraelskaitė
Dip IBMT 
Vilnius 

 

Siūlau individualias sesijas Vilniuje. Svarbiausia mano intencija – padėti žmogui susitikti su paslaptinga erdve, kuri ir formuoja mūsų gyvenimą. Kai kurios terapinės kryptys vadina ją Dreamland. Joje slypi visos prasmės ir atsakymai. O darbas su kūnu ir per kūną – puikus vedlys tenlink. Vedu grupinius mokymus “Manęs pradžia” (apie embriologiją) ir “Mano gimimas” (gimimo patirties išgyvenimas). Esu gimdymo dula, kūno terapijos metodais nemažai dirbu su nėščiosiomis. 2019-2021 m. dalyvavau 2 m. Procesų psichologijos programoje Lenkijos Procesų psichologijos institute.

 

IBMT programos asistentė 2019-2020 m. 

 

8 620 55412
FB Pilna gyvybės – kūno terapija
 

Aina Pakeltė
Dip IBMT 
Vilnius (Užupis) ir internetu

 

Dirbu individualiai su suaugusiais, jaučiančiais kūno-emocines įtampas ir ieškančiais natūralių būdų gerinti visuminę sveikatą. Vedu edukacinius-patirtinius kūno terapijos seminarus grupėms ir įmonėms apie nervų sistemos balansavimą, įtampos ir streso paleidimą, sveikatinimą, pasitelkiant kūno ir psichikos resursus. Kūno terapeutės darbe integruoju kūno psichoterapijos praktikas, „Integruotos somatinės traumos terapijos programos“ metodus (The Embody Lab) ir praktiškas žinias apie žmogaus energetinio kūno anatomiją („Duality“ programa). Taip pat esu sertifikuota Iyengar jogos mokytoja. Kalbu lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Matau, kad kiekvieno mūsų kelionėje į savastį ir sveikatą pagrindinės jėgos yra širdis, gyvybinė jėga kūne ir žinios. Širdis svarbiausia. Susitikime.

IBMT programos asistentė 2019-2020 m. 

+37069957775, aina.pakelte@gmail.com

www.kunoresursai.lt

FB – AINA Kūno terapija 

Ernesta Skeberė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Vienas didžiausių linkėjimų ieškantiems žmonėms, prisiminti ir susitikti save tikrą ir lavinti gebėjimą būti su tuo, kas nutinką tą akimirką. Pradžioj su pagalba, o vėliau savarankiškai. Būnant su žmogumi, į pagalbą atkeliauja įvairi manoji Gyvenimo patirtis. Ir ta, kurią įgijau dirbdama vadovaujant žmonėms. Ir ta, kuri nutiko asmeninių terapijų kelionėje. Ir ta, kuri atkeliavo darbo su kūnu ir judesio terapijos patyriminėse studijose. Ir patirtis, kuri vis dar auga dvasinių mokytojų palydoje. Kviečiu susitikti tiek asmeniškai, tiek grupinėse somatinės tearpijos patyriminėse dirbtuvėse. Viena jų “Visata, kurioje aš gyvenu” (tyrinėjant emocijų, jausmų, pojūčių bei savųjų istorijų pasaulį).


IBMT programos asistentė 2020-2021 m.

 

ernesta@gmail.com
https://www.ikunytapraktika.lt/ernesta

 
Kūno ir judesio terapeutė Indre Šimėnaitė

Indrė Šimėnaitė
Cert IBMT 
Vilnius

 

Esu klinikinė psichologė, šiuo metu studijuoju Biodinaminės kūno psichoterapijos mokymų programoje. Dirbdama su klientais remiuosi žmogaus kaip įkūnytos asmenybės samprata, tad keliauti tikrojo savęs link kviečiu tyrinėjant ne tik mintis ir emocijas, bet ir pojūčius kūne, gyvybinės jėgos išraišką per judesį.

 

IBMT programos asistentė 2022-2023 m.

 

Kūno ir judesio terapeutė Živilė Virkutytė

Živilė Virkutytė
Cert IBMT 
Osle ir nuotoliu

 

Fasilituoju ir organizuoju praktinius seminarus ir grupines sesijas psichologinių, kolektyvinių traumų, santykių, nervų sistemos ir somatikos temomis, bei individualias kūno judesio terapijos sesijas Osle ir online. Daug metu domiuosi psichologija ir neuromokslu, kolektyvinėmis traumomis. Esu sertifikuota jogos mokytoja,(RYT 300), profesionali šokio menininkė, ir apie traumą informuota
specialistė, sertifikatą įgijau pas Thomas Hübl. Turiu savo tinklalaidę holistinės sveikatos temomis. Prieš kelis metus įkūrėme LESS STRESS, kurio tikslas yra edukuoti apie psichologinę sveikatą ir jos dalis bei suteikti platformą įvairiems specialistams, kurti holistinę sveikatos sistemą matant žmogų tokį, koks jis yra – čia ir dabar.

 

El.paštas – ziv.verkt@gmail.com

IG: @zivilevirkutyte, @less.stress.art

tel. nr. – +37062544632